Siirry suoraan sisältöön

Toivon ja optimismin jalanjäljillä -ilta yhdistyksemme vapaaehtoistoimijoille

Arvoisa yhdistyksemme vapaaehtoistoimija,

kutsumme Sinut toivon ja myönteisten asioiden äärelle – kiitoksena ja kannustuksena osallistumisestasi tärkeään vapaaehtoistoimintaan

Ohjelmassa:

Yhdistyksen terveiset ja kiitokset Minna Kaartinen ja Salla-Maaria Martikainen

Luento: Toivon ja optimismin jalanjäljillä

Haluatko haastaa itseäsi näkemään sitäkin hyvää ja arvokasta, mikä on piilossa, unohduksissa tai vasta idulla juuri nyt? Tältä luennolta saat herätteitä tähän. Itsensä ja muiden herättelijänä luennolla perhe- ja paripsykoterapeutti Piia Nurhonen.

 

 

 

Ilmoittautumiset ma 30.11.2020 klo 15 mennessä joko sähköpostilla heini.martikainen@pohjois-karjalansyopayhdistys.fi tai puhelimella 013 227 600. Lähetämme ilmoittautuneille sähköpostiin osallistumislinkin ja tarkemmat ohjeet tilaisuuteen liittymisestä. Mukaan voi liittyä tietokoneella, tabletilla tai älypuhelimella.

Ystävällisin terveisin

Suvi, Marketta, Salla-Maaria, Marjo, Minna ja Heini

 

Alkuperäinen tapahtumasivu (avautuu uudessa ikkunassa)